Locatie: Vinkeveen
Opdrachtgever: Stedin Netbeheer B.V.
Architect: Arcadis

Nieuwbouw 2 trafocellen in Vinkeveen

Het realiseren van een trafostation

2024


Goof van der Linden

Goof van der Linden

Bedrijfsleider BVR Bouw Gorinchem

Neem contact op

BVR Bouw Gorinchem heeft in opdracht van Stedin Netbeheer een nieuw trafostation gerealiseerd, bestaande uit twee aparte trafocellen. Het gebouw is ontworpen met een verdiepte keldervloer, die onder maaiveld ligt, en wordt omringd door betonnen wanden. De fundering van het gebouw is gebaseerd op heipalen. Aan de noordzijde van het gebouw is de constructie open, waarbij de betonwanden zijn afgewerkt met een metselwerk voorzetwand.

Een bijzonder aspect van het project was de integratie van een betonnen kunstwerk van circa 8,5 x 3,5 meter in het metselwerk, dat na de sloop van het oude gebouw bewaard moest blijven. Dit kunstwerk werd zorgvuldig opgenomen in de oostgevel van het nieuwe gebouw.

De werkzaamheden omvatten de volgende hoofdtaken:

  • Het realiseren van een bouwkuip met damwand
  • Het uitvoeren van heipalen met groutschroefinjectie
  • Het plaatsen van een betonconstructie voor de keldervloer en wanden
  • Het bouwen van een staalconstructie voor de gevel, roostervloer en kabels van Stedin
  • Het aanleggen van een vlamdovende roostervloer
  • Het opleggen en inkaderen van het betonnen kunstwerk in de oostgevel

Door de zorgvuldige uitvoering van de werkzaamheden en het opnemen van het kunstwerk in de gevel, heeft BVR Bouw Gorinchem bijgedragen aan de moderne en functionele uitbreiding van de energie-infrastructuur in de regio.

 

Werkmaatschappijen

Tonny Vromans over BVR Groep

"Wij zijn een no-nonsense familiebedrijf"

"Wat maakt BVR Groep zo bijzonder? Als familiebedrijf zijn we breed georiënteerd met projectontwikkeling en werkmaatschappijen die zich richten op diverse doelgroepen. We onderscheiden ons door onze innovatiekracht, duurzaamheid en transparantie. Ervaar het zelf!" - Tonny Vromans, Directeur.

Hoe kan ik je helpen?

Volg ons op social media