Locatie: | Geldrop |
---|---|
Opdrachtgever: | Gemeente Geldrop - Mierlo |
Architect: | Bonnemayer Architecten |
Brede School Coevering in Geldrop
BVR Bouw heeft als hoofdaannemer het project Brede School Coevering gerealiseerd. Kinderopvang, basisschool en peuterspeelzaal onder één dak: Brede school De Coevering is in januari 2015 afgerond. Het nieuwe schoolgebouw is gebouwd aan de Vasco da Gamastraat in Geldrop. In de nieuwe brede school zijn basisschool De Branding, Potje Knor Kinderopvang, basisschool De Regenboog en Peuterspeelzaalwerk Geldrop-Mierlo gevestigden en telt 2 bouwlagen.
Tonny Vromans over BVR Groep
"Wat maakt BVR Groep zo bijzonder? Als familiebedrijf zijn we breed georiënteerd met projectontwikkeling en werkmaatschappijen die zich richten op diverse doelgroepen. We onderscheiden ons door onze innovatiekracht, duurzaamheid en transparantie. Ervaar het zelf!" - Tonny Vromans, Directeur.
Hoe kan ik je helpen?
De BVR Groep is wegens bouwvakvakantie gesloten van maandag 28 juli tot en met vrijdag 8 augustus 2025. Onze service- en onderhoudsdienst is gewoon bereikbaar. Voor dringende of bouwkundige calamiteiten kunt u contact opnemen met 0900 – 2874857 ofwel 0900-BVRHulp of mailen naar bvrservice@bvrgroep.nl. Wij wensen u een fijne vakantie.
Volg ons op social media